O nas bliżej

***

Grupa Muzyczna KOKTAJL powstała dzięki współpracy zaprzyjaźnionych ze sobą instrumentalistów oraz wokalistów.

***

MONIA
Wokalistka Monika Orzeszko, która swój dorobek artystyczny rozpoczęła nagraniem płyty w trio wokalnym „Viva…”, koncertując na estradzie w Polsce, Austrii, Niemczech, na festiwalu w Hamm, Sopot Molo Festiwal,  „Lato z Radiem”.  Związana także z warszawskimi scenami teatralnymi, począwszy od koncertu dyplomowego w Teatrze Na Woli, po wieloletnią współpracę z Teatrem Żydowskim. To ona scaliła grupę przyjaciół muzyków, którzy są członkami zespołu KOKTAJL. Uznała, że jest to fantastyczne połączenie: fascynacji muzycznej, profesjonalizmu, przyjaźni i doskonałej zabawy – czyli mix gwarantujący prawdziwą radość pracy na estradzie. KOKTAJL to także zróżnicowany repertuar, wiele gatunków muzycznych, co gwarantuje szeroką gamę propozycji.
***
ELVIS
Adam Anusiewicz wokalista i instrumentalista, świetny gitarzysta, muzyk sesyjny, estradowiec showman, w swoim bogatym repertuarze posiada wiele utworów country, pop, dance, rock, ale także program, w którym wciela się w postać Elvisa Presleya. Jego głos i perfekcyjne wykonanie doskonale przypominają utwory króla rock & roll’a. Jego cechą charakterystyczną jest nieprzeciętne poczucie humoru, co publika zawsze docenia, a i inni członkowie zespołu świetnie się bawią w towarzystwie Adasia.
***
DON DARIO
Dariusz Pasztaleniec, człowiek orkiestra, wokalista, multiinstrumentalista, gra na akordeonie, instrumentach klawiszowych, saxofonie, organkach. Wielki ładunek pozytywnej energii, człowiek który kocha scenę, muzykę a przede wszystkim publiczność.
***
SKŁAD
Pełny skład zespołu to 6 osób, znakomity saxofonista, klarnecista Przemysław Skałuba, wirtuoz skrzypiec Mariusz Kielan – skrzypek Orkiestry Polskiego Radia oraz Tomasz Czapnik – mistrz akordeonu, doskonały wokalista.
***
Mix wspaniałych wrażeń muzycznych to jednym słowem
KOKTAJL
***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *